Únor 2014

Jako francouzka...

19. února 2014 v 16:30 | B. |  My Life
Krásná, nesmírně sexy a protřelá francouzka...

Francouzská žena a její charizma

Francouzsky se nehoní za žádným ideálem krásy, rády zdůrazňují svou individualitu. Místo toho, aby nějaký svůj nedostatek skrývaly, udělají si z něj svou přednost nebo poznávací znamení, jako např. Vanessa Paradis ze své mezírky mezi zuby.
My češky máme sklony k tomu ze všeho dělat, ,,projekt'': např. když chceme zhubnout, napíšeme si to na seznam povinností, vzdáme se uhlohydrátů a týráme se třikrát týdně po práci sportem. Francouzku by nikdy nic takového nenapadlo. Sport je součástí jejího každodenního života, a to hlavně proto, že ve městech není moc míst k zaparkování , a tak chodí všude pěšky, nebo jezdí na kole. Nechápe, proč by vůbec k vůli posilování musela zvlášť do nějakého fitka. A když chce shodit pár kil , raději nechá polovinu jídla na talířim než aby se vzdala nějaké pochoutky.

A když už je řeč o sportu , tak si přiznejme , že u nás už málokterá dívka chodí na hodiny baletu. Ve Francii je to ale stále dost populární pohyb, nejen kvůli udržování váhy, ale také kvůli držení těla.

Francouzka dělá pro svůj dobrý ,,tělesný'' pocit ještě spoustu dalších věcí - pravidelně chodí na kosmetiku a manikůru , dopřává si masáže a hýčká se vůněmi. Největší favority šarmantních Francouzek jsou klasické luxusní vůně : ,,CHanel No. 5'' a J´adore'' od Diora.

Trés chic - jak se vytváří look

Proslulého přirozeného zevnějšku Francouzek dosáhnete naprosto jednoduše: stačí nanést jen lehounký make-up , trochu řasenky a lesk na rty. Mnohé ženy si ještě zdůrazní oči falešnými řasami nebo ústa červenou rtěnkou , ale nikdy nezdůrazní víc než jednu partii obličeje! Nechtějí totiž vypadat nijak lacině!
Francouzský styl je vždycky trochu hravý , velmi ženský a nikdy přemrštěný , např. lehce splývající šifonová halenka k džínům nebo kožená minisukně k silnému pletenému svetru. Francouzka nikdy nepřehání vybírá si oblečení, které působí sexy, ale vždy zůstává decentní. Taková kombinace je navíc vhodná pro každou příležitost. Na jedné straně v takovém outfitu může bez problémů svádět muže , na druhé straně je ještě stále vhodný pro všední den - do práce i na kávu.

Hlavně pohodlí -Francouzka nezná. Proto dává většinou přednost vysokým podpatkům. Ví totiž, že to mnohem lépe vypadá.Aby se cítily žádoucí , nosí krásné spodní prádlo, a to každý den!! Přitom vždy ladí podprsenka s kalhotkami,proto si kupují troje kalhotky ke každé podprsence. Francouzské ženy si v poslední době hodně oblíbily samodržící punčochy.

Krása ducha

Ve Francii nosí ženy místo kontaktních čoček stále více módní brýle, kterých mají doma velký výběe. Nejenže díky nim vypadají zajímavě a inteligentně ,ale muži chtějí vždy zjistit , co se za tímto nepřístupným zevnějškem skrývá.

Přátelství - důležitější než vztah s tím pravým

Francouzky jsou realistky , proto si více zakládají na přátelství než lásce. Moc dobře totiž vědí, že s přáteli se počítá natrvalo, ale láska často rychle pomine.
Ale ani bývalý partner nezůstává u Francouzek mimo hru. Zařadí ho mezi své přátele a ,,využívá se'' k probouzení žárlivosti a jiskření u partnera nového.

Francouzka si je vědoma důležitosti přátelství . Když se totiž obklopí kamarády a obdivovateli, přitáhne ještě více lidí , kteří se s ní chtějí spřátelit, a řada jejích ctitelů se o velký kus prodlouží. Ví také ,že nejvíc přitažlivě působí, když je viděna ve velké skupince přátel . Tam se cítí jistě, může se obléknout vyzývavě, aniž by druzí muži měli mít hned dojem ,že to dělá jen kvůli nim.
Muž, který s ní má vážné úmysly , se musí snažit . Potřebuje čas a vytrvalost , aby ji získal a odtrhl od jejích přátel.

Na zadních vrátkách ,, pro případ potřeby'' nevidí Francouzky nic špatného. O muže , ať už se jedná o dobré přátele nebo žhavé flirty , se zajímá beztak jen proto , že to dělá dobře jejich sebevědomí!

Tajná zahrada

Jestli chcete být tajemná jako každá správná Francouzka, měla byste si střežit nějaké své tajemství . Francouzky si celý život pěstují ,, jardin secret'', takovou svoji zahradu - to může být nějaký sen ,zvláštní vášeň kterou nikomu neprozradí, nebo dokonce aférka.

Francouzké ženy se skutečně neřídí heslem : ,,co na srdci to na jazyku.'' Vědí, že člověk nesmí nikdy nic předčasně odhalovat, ale mnohem lepší je vyčkat a sledovat jak se věci vyvinou. Pak mají větší šanci , že budou pro muže zajímavější než jejich sokyne.
Ve vztahu se ,,jardin secret'' postará i o to, že se přítel Francouzek nikdy nemusí cítit omezovaný.

Seznamování s muži? C´est facile!!
Jednoduchý trik Francouzky na seznámení ? No přece konverzace! Všude oslovuje muže , zapojuje číšníka do hovoru, zaujatě diskutuje s prodavačem vína nebo se ptá v metru cestujícího sedícího vedle ní, jakou písničku právě poslouchá na svém ipodu.To samé můžete vyzkoušet i vy.
Francouzky nechápou, v čem spočívá půvab večerů doma u romantické komedie a lahvinky vína s kamarádkou. Využívají každou příležitost zajít si s přáteli do baru , restaurace, na večírek nebo někoho navštívit. Vždycky tak totiž mají větší příležitost k flirtování než doma.
Síť vztahů funguje pro Francouzku jako takový flirt. Když se například seznámí s mužem na večeři své sestřenice , může si být jistá, že už je předem otestovaný a nehrozí z jeho strany žádný velký problém. Francouzka se tak v takovýchto situacích nesetkává s nikým úplně cizím jako při schůzce naslepo, kdy to může znamenat ne jednu katastrofu.

Tajemství jejího vztahu

Místo lkaní ,, Proč už si mě nevšímáš'' a předvádí Francouzka muži ,že není jediný , komu může připadat atraktivní. Malá žárlivost je mnohem efektivnější než žebrání o pozornost. Je proto důležité působit odhodlaně a sebejistě.
Nejdůležitější recept francouzek ve vztahu je jednoduchý, dejte svému muži najevo, že není jediný a klidně vás může ztratit.

Tajemství spodního prádla

Být trendy nebo vyjádřit vlastní image? V módě je dovoleno téměř vše! Co o vás ale prozradí barva vašeho spodního prádla?

Rafinovaná černá
Řada žen věří, že černou nic nezkazí. V černé barvě se však skrývá určitá rafinovanost. Žena, která vsadila na tuto barvu, bývá bystrá, sebevědomá a rafinovaná. Snaží se vypadat nedostupně a záhadně. A proč ne! Hodně mužů pokládá černé spodní prádlo za nejvíce sexy. Tak proč nevsadit na jistotu.

Romantická růžová
Růžová barva v sobě ukrývá určitou romantiku a nevinnost mládí. Takové prádélko jistě zvolí žena toužící po romantickém večeru při svíčkách. Chcete-li ulovit nesmělého mladíčka či osamělého intelektuála, volte tuto barvu.

Bílá klasika - nevinnost sama
Proč nevěsty nosí bílé šaty? V bílé se mísí nevinnost a zranitelnost. Žena, která chce působit něžně a nevinně, neprohloupí, když sáhne právě po bílé. A jestliže se z nevinného poupátka vyklube temperamentní a smyslná žena? Tím většina mužů jistě nepohrdne.

Rudá vášeň
Červené spodní prádélko dokáže muže rozparádit, ale i vyděsit. Rudá barva dává jasně najevo, že víte, co chcete. Dejte si ale pozor, koho toužíte získat. Nezkušeného partnera můžete odradit, na jiné působí rudá stejně jako na býka. Doplňte prádélko podvazky a punčochami stejného odstínu a můžete si užívat bouřlivé noci!

Modrá je dobrá
Prozradí o vás, že jste spolehlivá, ale i zasněná a tajemná. Modrou barvu volí většinou silné osobnosti, které se nemaskují za neutrální a všeobecně oblíbené barvy. Taková žena bývá veselá, kreativní a zábavná. Modrou určitě okouzlíte muže pohodáře s veselou povahou.

Barvy duhy
Duha má spoustu barev a nechcete-li se cítit konzervativně, sáhněte po kterékoliv z nich. Oranžová, žlutá, nebo zelená? Proč ne! Pestré barvy prozradí vaši kamarádskou a dobrosrdečnou povahu a smysl pro legraci.

Vhodně zvolené spodní prádélko dokáže vykouzlit krásnou atmosféru a navodit smyslnou předehru. Ale ať je jakkoliv rafinované, nakonec stejně skončí na zemi.
Clémence Poésy - krásná a francouzská ♥
...ale jo znáte jí


No a pokud jste pozorně sledovali Gossip Girl, tak v ní možná poznáte i Pařížanku Evu, která zamotala hlavu Chuckovi ;)